ABOUT ME

ABOUT ME

את האומנות ירשתי

כשאת/ה מחפש/ת לבנות אתר אינטרנט בעידן שלנו העסק הפך לבלתי נסבל כלכך הרבה אפשרויות אך כלכך קצת מידע והכי באסה זה שאתה מנסה למצוא מישהו שיתן לך יחס חם ואישי ובסוף אתה מגלה שזה לא כמו שרצית. העיצוב לא כזה מרשים החוויה הייתה כישלון ועוד המון דברים. היי שלום אני אמיר פלבן ואנחנו עדיין לא מכירים אבל חשוב לי שתדע שיש דרך אחרת ואני יודע איזה חוויה נוראית בתור בעל עסק זה לחפש מישהו שאפשר לסמוך עליו..

מה הוביל אותי לבנות אתרים ואיך מצאתי את עצמי בעולם הזה? האמת שהסיפור הוא באמת תמים והתחיל בתור זה שאמא שלי הייתה צריכה אתר לעסק שלה… לא ידעתי מה לעשות. התקשרתי לסוכנות דיגיטיל וקיבלתי המון הצעות מחירים שלא אוכל להתמודד איתם כספית, באותה תקופה עבדתי בתור שכיר ובכלל לא היה לי שום ניסיון בתחום הזה.

הייתי כלכך מתוסכל וניסיתי לחשוב על פתרון לבעיה. נזכרתי בחבר מהצבא שעזר לי להיכנס לעולם האתרים, לאט ובזהירות רבה התחלתי להקים את האתר. זה היה מתאגר מאוד, נעזרתי בדברים שלמדתי לאורך השנים שילבתי ידע מעולמות קודמים שחייתי כמו עולם העיצוב והמוזיקה. נזכרתי בתובנות שרכשתי משני עולמות אלו – שמתחילים משהו חייבים לסיים אותו. הרגע הזה היה שווה הכל ובאמת הרגשתי שצלחתי במשימה. משם זה הלך והתתפתח למקומות שלא האמנתי שיגיעו, בניתי אתר לעמותה, חברת סטארט-אפ, מותג אלכהול מוביל, אתר לאשת עסקים משגשגת, אתר לבעלים של חברת מדיה גדולה והכי מרשים זה שבניתי אתר ללייבל מוזיקאלי שהערצתי בתחילת דרכי כמפיק לאחר מכן בניתי גם לעצמי. גיליתי שיש עוד הרבה דברים בדרך על מנת לספק אתר איכותי שיעמוד בסטנדרים הגבוהים היום בשוק. העיצוב חייב להיות מדויק, האיפיון צריך להיות ממוקד, קוד איכותי ומהירות טעינה של יוסן בולט. אלו פאקטורים רצינים בבניית האתר.

ואיזה תזמון מושלם – קורונה. קיבלתי הזמדנות להבין את הדברים האלה לעומק. מצאתי שיש לי זיקה לעולם האתרים (בעיקר לאתרים יפים) מה שגרם לי להבין שאם אני יכול לעזור לאמי ולספק לה אתר מרשים אני בטוח יכול לעזור לעוד בעלי עסקים שנמצאים באותו הסירה. החלטתי שאני יוצא לדרך עצמאית ואני אתן מענה איכותי ושירות ברמה הכי גבוהה שאפשר.

לכן יצרתי את פייבפולר העסק העצמאי הראשון שלי! שנותן מענה בדיוק לאותם בעלי עסקים שמחפשים פתרון אמיתי לעסק שלהם. מקום שהלקוח הוא לא רק לקוח – הוא חבר. המתכונת של העסק מצומצמת ועובדת בצורה אינטמית. המוטו הוא לתת מענה איכותי עבורך ולא להפוך אותך לעוד מספר. איכות > כמות.

FIVEPOLAR
רקע

התכונות שלי

בשבילי המוזיקה הוא הבסיס להכל. לפני שאני בונה אתר אני אוהב לחשוב על הוויב שהוא הולך להעביר. חשוב לי מאוד הפרטים הקטנים ביצירה.

אני תופס את המציאות בצורה קצת שונה מאחרים ואולי זה משהו שמייחד אותי והופך אותי לראות את הדברים הפרטים הקטנים. 

בכדי למנוע טעויות אני תמיד מציב לעצמי יעדים וזמנים לכל פרוייקט ככה שכל דבר שמתחיל אצלי תמיד נגמר.

תמיד אני אדגול בשאלה. כל פרוייקט בשבילי זה תמיד חידה ואני אנסה למצוא את הפתרון הכי יעיל לבעיה.

אני תמיד אשתדל לחפש משהו יוצא דופן, הסטנדרטים כל הזמן משתנים ואני יודע להתאים את עצמי לאתגרים עיצוביים וחדשניים

אני תמיד אשתדל לחפש משהו יוצא דופן, הסטנדרטים כל הזמן משתנים ואני יודע להתאים את עצמי לאתגרים עיצוביים וחדשניים

בדגש על חווית משתמש גבוהה.

FIVEPOLAR
אז שיחת זום או קפה?

צור קשר עכשיו.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן